03.06.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

Доріжка призова, скакова

 

ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ПРИЗ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи                 Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


 

1. ПОДОЛ – т-сір.жер.орл. 2015р.н. (Днепр-Папка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.12,7(1зб)(1)  2.14,3(2)  – 1 місце

2. ЧАЙОК -  св-гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Чайна) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.12,8(2)  2.13,2(1) – 2 місце

3. АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62»»  ДП «Конярство України» Оборін М.  2.13,2(3)  2.14,4(3) – 3 місце

4. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України»  Красношлик М. 2.15,3(1зб)(4)  2.20,9(2зб)(6) – 4 місце

5. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.15,5(1зб)(5)  2.17,9(1зб)(4)

6. ЛОГІКА – гн. коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая - Ланка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Зеленський В.  2.25,3(8)  2.18,7(5)

7. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.16,8(6)  2.22,2(1зб)(7)

8. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.21,9(7)  знята

33 – 33 – 33 – 33,7

33 – 34 – 32,5 – 33,7

 

ЛІТНІЙ ПРИЗ

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи                            Дист.1200м

2 група


 

1. ГРОТЕСК – руд.жер. 2016 р.н. (Росчерк-Гашетка) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.21,31 – 1 місце

2. ГАБРІЕЛЛА - гн.коб.2016 р.н.(Лютий-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  1.21,47 – 2 місце

3. МАРКІЗ – гн.жер.2016р.н.(Ратібор-Мрія) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Северин О.  1.21,48 – 3 місце

4. ШАХІД – руд.жер. 2016 р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов Д.  1.24,48 – 4 місце

5. МОЦАРТ - гн.жер.2016 р.н. (Аланді-Мастериця) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  1.24,75

6. НЕПРЕВЗОЙДЕННАЯ – сір.коб. 2016 р.н.(Нотрдам-Нагайна) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.24,86

7. ГАНГ - руд.жер. 2016 р.н. (Гартблей-Гаммада) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.26,51

8. ЛА МАНШ - руд.жер.2016 р.н.(Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. – знятий

9. КНЯГИНЯ – гн.коб.2016 р.н.(Главарь-Катріна) Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А. – знята

10. ЛІСАЙС - руд.жер.2016 р.н.(Ламінат-Стігмата) Приватний власник Рикова В.Ю. Кучеренко Р. - знятий

11.  ТІЛЬГА - гн.коб.2016 р.н. (Гермес-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. - знята

200 – 14,52500 – 32,30; 500 – 34,49

 

ПРИЗ БАРСА

Для коней 4-х років орловської рисистої породи                          Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


 

1.  АНТАЛІЯ – сір.коб.орл.2014 р.н. (Афоризм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.06,2(1)  2.09,6(2) – 1 місце

2. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С.  Красношлик М.  2.10,5(1зб)(2)  2.06,3(1) – 2 місце

3. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.11,7(3)  2.13,4(3) – 3 місце

4. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.13,2(4)  2.14,0(4)

5. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.13,6(5)  2.19,6(5)

6. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В.  2.15,9(6)  знятий

31,5 – 31 – 31 – 32,7

31,5 – 31,5 – 30,5 – 32,8

ВЕЛИКИЙ ЛІТНІЙ ПРИЗ

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи                            Дист.1600м

1 група


 

1. МАРЛАМ – руд.жер. 2015 р.н. (Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  1.51,72 – 1 місце

2. ОДІССЕЙ - вор.жер.2015 р.н. (Ратібор-Офелія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  1.51,90 – 2 місце

3. КВЕБЕК – руд.жер. 2015р.н. (Купєц-Крокетка)  Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Клочинський А.  1.52,75 – 3 місце

4. ГЛІНТВЕЙН – гн.жер.2015р.н.(Топджер-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  1.53,07 – 4 місце

5. УСПЄХ - гн.жер.2015р.н. (Хорезм-Укала)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.53,25

6. ЕЛВІС - гн.жер.2015р.н. (Тахока Принц-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.54,32

7. ШАХРІСТАН – гн.жер. 2015р.н. (Шамус-Сафарі) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов Д.  1.56,03

8. ІНДІАН СТАР - руд.жер.2015р.н. (Індіан Джеймсон-Сенгріл)  Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А. – знятий

9. ЛЕЙБОРІСТ – гн.жер.2015 р.н. (Ратібор-Лейбор Дей) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. – знятий

10. ОТПЕЧАТОК – гн.жер. 2015р.н. (Експєкт-Оранта) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. - знятий

100 – 8,16; 500 – 31,79; 500 – 33,73; 500 – 38.04

 

ПРИЗ ДЕРЗЬКОГО

Для коней 3-х років і старше чистокровної верхової породи                            Дист.1600м

2 група


 

1. ПАЛІТРА – руд.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Северин О.  1.49,55 – 1 місце

2. ШЕРГАРД – гн.жер. 2014р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов Д.  1.52,68 – 2 місце

3. ГЛАДЬ – руд.коб. 2015р.н. (Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.53,55 – 3 місце

4. ЕДМАР – сір.жер.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Кравчук А.  1.54,00

5. БАМБУК - гн.жер. 2014р.н.(Аполон-Бургундія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  1.54,44

6. ДЕКАДА – руд.коб. 2014р.н. (Дуел Ет Дон-Дуката) Приватний власник Гладких О.Ф. Клочинський А.  1.56,86

7. ТАМЕРУН – гн.жер. 2014р.н.(Купєц-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. – знятий

100 – 9,14; 500 – 33,27; 500 – 32,28; 500 – 34,86

 

ЛІТНІЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років рисистих порід                                               Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


 

1.  ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.09,2(1)  знятий  – 1 місце

2.  КІЛІКІЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Книга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.15,4(1зб)(н/х)  2.11,4(1) - 2 місце

3. ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.40,5(5)  2.14,1(1зб)(2) – 3 місце

4.  ГАДАЛКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,5(2)  2.15,5(3)

5.  НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.18,1(3)  знята

6. ХЛОПУША –  гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.35,1(4)  2.18.9(4)

32,5 – 32,5 – 30,5 – 33,7

32– 32 – 33 – 34,4

 

ПРИЗ ЗАПОВІДІ

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи                            Дист.1600м

2 група


 

1. ПАНТАЛІЯ – гн.коб. 2015 р.н. (Аланді-Полар Македонія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  1.49,16 – 1 місце

2. АЛЬТАІР – гн.коб. 2015р.н. (Аполон-Аганія) ТОВ «Родіна Трейд» (народж.у Дніпропетровському кінному заводі №65») Клочинський А.  1.49,17 – 2 місце

3. ЗОЛОТАЯ ХАРІЗМА - руд.коб.2015р.н. (Хорезм-Золотая Імперія)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.49,22 – 3 місце

4. ГОГРА – кар.коб. 2015р.н. (Гартблей-Гематологія) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Женчук Ю.  1.50,19 – 4 місце

5. ДЕЛІС – руд.коб. 2015 р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  1.50,82

6. ДІАМІНА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Даммам) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Кравчук А.  1.52,18

7. АЛЛЕГОРІЯ – гн.коб.2015р.н. (Експєкт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.53,58

8. БЛЬОСТОЧКА – руд.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Блискавка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.54,61

9. ДАЙКОНА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Де Марсіта) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. – знята

10. РУМБА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Лосєв А. - знята

100 – 8,37; 500 – 31,04; 500 – 33,14; 500 – 36,62

 

ПРИЗ ВІТРА

Для коней 2-х років орловської рисистої породи                            Дист.1600м


 

1. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.31,3 – 1 місце

2. ЖАЙВОРОНОК – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Гаврилюк В.  2.53.8 – 2 місце

3. ЕКСПЕДИТОР – сір.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» « ДП «Конярство України» Макаров О.  2.54,2(2зб)(н/х)

4. ОФІЦІАНТКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Факел-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Романько Д.  3.02,2(2зб) – 3 місце

39 – 39 – 36 – 37,3