10.06.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

Доріжка призова, скакова

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи                          Дист.1600м


 

1. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.22,2 – 1 місце

2.  ПАУЗА - гн.коб.орл. 2015р.н. (Уклон-Парча) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.   2.22,5 – 2 місце

3. ЧАСТКА – св-руд.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая -Чековая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.30,3(1зб) – 3 місце

4. ПАНАЦЕЯ - вор.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.42.3

36,5 – 35,5 – 35 – 35,2

 

НА ЧЕСТЬ ДНЯ КІННОТНИКА

Для коней 2-х років чистокровної верхової породи                            Дист.1200м

4 група


 

1. ТІЛЬГА - гн.коб.2016 р.н. (Гермес-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  1.24,81 – 1 місце

2. ГРЄМУЧАЯ - гн. коб. 2016 р.н. (Морфєус-Гайдамачка) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.27,81 – 2 місце

3. ГРОМОБОЙ - гн.жер.2016 р.н. (Главарь-Балерина)  Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А.  1.27,83 – 3 місце

4. БРЕТАНЬ - гн. коб. 2016 р.н. (Морфєус-Бумазея) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. - знята

5. ДРОГОБИЧ - руд.жер. 2016 р.н. (Гартблей-Дубіса) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О. - знятий

6. РІШЕЛЬЄ – т-гн. жер. 2016 р.н. (Лютий-Робертіна) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю. - знятий

200 – 14,88500 – 32,64; 500 – 37,29

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                          Дист.1600м


 

1.  ЗНАМЕНКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Здравіца) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.24,0 – 1 місце

2. ХРОМПІК – гн.жер. 2015р.н. (Порядок-Хорда) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.29,4(2зб)  – 2 місце

3. СИГМА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Субсидія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.29,8(н/х)

4. ГААГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Голос-Гравюра) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.37,6 – 3 місце

5. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О. - знята

35,5 – 37 – 36 – 35,5

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ МАЙСТРА-ЖОКЕЯ БАЛАБАСЬ ВІКТОРА ІВАНОВИЧА

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи                                      Дист.1600м

4 група


 

1. ІНДІАН СТАР - руд.жер.2015р.н. (Індіан Джеймсон-Сенгріл)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.47,53 – 1 місце

2. ГІЖИГА – гн.коб.2015р.н. (Гартблей-Гучна) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.50,73 – 2 місце

3. ДЖЕТ СТРІМ – гн.жер.2015 р.н. (Ратібор-Дебіт) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Северін О.  1.51,09 – 3 місце

4. ЕЛЬРАДА - гн.коб. 2015 р.н.(Ратібор-Ель Ферроль) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  1.52,49

5. ЛАНДИШ ПЄРВИЙ – руд.жер.2015р.н. (Йорк Фейр-Лайонес Мічіганс)  Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А.   1.56,89

6. ТРАФІК - гн.жер.2015 р.н. (Купєц-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Лідаві А. - знятий

7. ДАЙКОНА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Де Марсіта) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Москаль В. - знятий

100 – 9,30; 500 – 31,61; 500 – 32,68; 500 – 33.94

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи                            Дист.1600м


 

1. ДЖОН – вор.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Джакси) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.18,3 – 1 місце

2.  ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Оборін М.    2.18,4(1зб) – 2 місце

3.  БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.27,0 - 3 місце

4.  КОХАНОЧКА – сір.коб.орл. 2015р.н. (Чардаш-Кадриль) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Тальянський В. - знята

35– 36 – 34 – 33,3

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід                          Дист.1600м


 

1. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.09,0 – 1 місце

2. СТУЖА – кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Романенко О.  2.09,6 – 2 місце

3. РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н.(Заводчик-Румба) ФХ «Голд-Сад» Красношлик О.  2.13,7 – 3 місце

4. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.16,3(1зб)

5. КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.19,9

6. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.22,0

32,5 – 33 – 31 – 32,5