17.06.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

Доріжка призова, скакова

 

ВЕЛИКИЙ ТРИРІЧНИЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років рисистих порід                                      Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


 

1.  ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.11,3(1)  знятий  – 1 місце

2. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.13,5  знята – 2 місце

3. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.14,1(3)  знята– 3 місце

4. КІЛІКІЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Книга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.14,3(4)  знята

5. ГАДАЛКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,9(5)  знята

6. ГЛАМУРНА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Грінга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.23,1(6)  знята

32 – 33 – 33 – 33,3                                 

 

ВЕЛИКИЙ ЧОТИРИРІЧНИЙ ПРИЗ (ДЕРБІ)

Для коней 4-х років рисистих порід                                           Дист.1600м

Приз розігрується у 3 гіти


 

1.  ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С.  Красношлик М.    2.09,0(1зб)(1)  2.09,1(1)  знятий  – 1 місце

2. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.13,2(2зб)(4)  2.09,5(2)  2.08,2(2зб)(1) – 2 місце

3. РЕПЕТИЦІЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Репліка) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.   2.22,5(6)  2.11,1(1зб)(3)   2.15,1(2) – 3 місце

4. ХАБІБА – св-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Хльосткая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.   2.12,3(3)  2.12,5(5)  знята

5. АБСТРАКЦІЯ – св.-гн.коб.рос. 2014р.н. (Бальзак-Альфа) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.19,2(5)  2.14,1(5)  знята

6. КРИТИКА – гн.коб.рос.2014 р.н. (Карфаген-Кармен) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.10,4(2)  2.12,1(проск)  вибула

32 – 31 – 33 – 33

32 – 32 – 31 – 34,1

32 – 31,5 – 31,5 – 33,2                                 

                                            

ПРИЗ ГІЛЬДІЙЦЯ

Для коней 4-х років рисистих порід                                           Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


 

1.  АНТАЛІЯ – сір.коб.орл.2014 р.н. (Афоризм-Артистка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.10,2(1)  2.07,5(1) – 1 місце

2. ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.10,3 (2)  2.08,4(2) – 2 місце

3. ГРИВНА – гн.коб.рос. 2014р.н. (Рапорт-Гравюра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.11,3(3)  2.09,4(3) – 3 місце

4. СТУЖА – кар.коб.рос. 2014р.н. (Прогрес-Услада) Філія «Запорізький  кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Романенко О.  2.22,1(5)  2.13,9(4) – 4 місце

5. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.32,5(7)  2.14,0(5)

6. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Савчиц В.  3.02,5(8)  2.15,7(6)

7. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.15,8(4)  знята 

8. ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.26,2(1зб)(6)  2.21,9(1зб)(7)

33,5 – 32 – 31,5 – 33,2

32,5 – 31,5 – 31,5 – 32

                                 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ МАЙСТРА-ТРЕНЕРА ГОРБЕНКО МИКОЛИ АНДРІЙОВИЧА

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи                                    Дист.1200м

4 група


 

1. АВАНСЦЕНА - руд. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Аганья) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.22,98  – 1 місце

2. ШЕР АМІ – сір.коб.2016 р.н.(Річі Рей-Шарлі Данте) Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А.  1.23,64  – 2 місце

3. КНЯГИНЯ – гн.коб.2016 р.н.(Главарь-Катріна) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.23,87 – 3 місце

4. ДИСТАНЦІЯ - руд. коб. 2016 р.н. (Торнадо Лайт-Делегація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.24,83 – 4 місце

5. ПОНТА ГРОСА – т-гн.коб. 2016 р.н. (Гартблей-Печать) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Комаров О.  1.30,19

6. ПАЛЬМІРА – гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Піаф) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гуляєв М.  1.30,84

7. РОНДА - гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.31,32

200 – 13,91; 500 – 30,95; 500 – 38,12

                                            

                                               

ПРИЗ ЕЛІТИ

Для коней старшого віку рисистих порід                                               Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


 

1.  ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.05,0(1)  знятий  – 1 місце  

2.  ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.   2.09,1(2)  знятий - 2 місце

3. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.   2.10,2 (3)  знятий – 3 місце

4.  КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Красношлик О.  2.13,2(1зб)(4)  знятий 

30,5– 30 – 30 – 34,5

 

ПРИЗ ІДЕАЛУ

Для коней 2-х років рисистих порід                                      Дист.1600м


 

1. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.27,6 – 1 місце

2. ОФІЦІАНТКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Факел-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Макаров О.  2.45,2(1зб) – 2 місце 

3. ЖАЙВОРОНОК – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Гаврилюк В.  3.01,7(1зб) – 3 місце

4. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Романько В.  3.10,0(1зб)

37 – 36,5 – 37 – 37,1

                                                       

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ ШРАЄР ІГОРЯ ЙОСИПОВИЧА

Для коней 4-х років рисистих порід                                           Дист.1600м


 

1.  КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.13,2(1зб) – 1 місце

2. КЛЮКВА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Кульмінація) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.14,0 – 2 місце

3. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.14,5 – 3 місце

4. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.15,5

5. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.15,5(ніс)

32,5 – 33 – 33 – 35,4