24.06.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

                                            Доріжка призова, скакова

 

                                               ВЕЛИКИЙ ПРИЗ ДЛЯ КОБИЛ

                   Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи                            Дист.1200м

                                                               2 група


 

1. ТІЛЬГА - гн.коб.2016 р.н. (Гермес-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  1.21,10 – 1 місце

2. АЛЬТАМІРА – руд. коб. 2016 р.н. (Торнадо Лайт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Москаль Д.  1.21,11 – 2 місце

3. ГЕРАЛЬДИКА – гн.коб. 2016р.н. (Главарь-Денжер) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.21,41 – 2 місце

4. АРАБЕЛЛА – гн. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Абаша) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.21,86

5. АЕРОБІКА – т-гн.коб. 2016 р.н. (Експєкт-Абеллі) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.22,23  

6. НЕПРЕВЗОЙДЕННАЯ – сір.коб. 2016 р.н.(Нотрдам-Нагайна) Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А. - знята

7. АНАСТАСІЯ – руд.коб. 2016 р.н. (Астронавт-Ізгонія) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов Д. - знята

200 – 14,99500 – 30,60; 500 – 35,51

                                            

                                                         ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

                        Для коней 3-х років орловської рисистої породи                          Дист.1600м 


 

1. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.15,8 – 2 місце

2. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.15,8(гол) – 2 місце                                           

3.  ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.19,9(1зб) – 3 місце

4. БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.27,9(1зб)

5. ПАНАЦЕЯ - вор.коб.орл. 2015р.н. (Есмінець-Палатка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.33,7(2зб)

35 – 33– 34 – 33,8   

                              

                                           ВЕЛИКИЙ СПРИНТЕРСЬКИЙ  ПРИЗ

Для жеребців,меринів та кобил 3-х років і старше чистокровної верхової породи 

                                                          2 група                                                                Дист.1200м


 

1. БЛЬОСТОЧКА – руд.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Блискавка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Женчук Ю.  1.17,97 – 1 місце

2. ДАЛАМІТКА – руд.коб.2015р.н. (Лаайєк-Димка Дона) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.18,00 – 2 місце

3. СТЕПС ДУБАЙ -  руд.жер.2015р.н. (Дубай Ту Дубай-Тарр Степс)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.19,74 – 3 місце                                                                               

4. КВЕБЕК – руд.жер. 2015р.н. (Купєц-Крокетка)  Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Северін О.  1.20,04 – 4 місце

5. ТАМЕРУН – гн.жер. 2014р.н.(Купєц-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  1.20,29

6. ЕДМАР – сір.жер.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України»  Жибер Ю.  1.20,64

7. ДЕКАДА – руд.коб. 2014р.н. (Дуел Ет Дон-Дуката) Приватний власник Гладких О.Ф. Москаль Д.  1.21,51

8. ШЕРГАРД – гн.жер. 2014р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов Д.  1.22,24

9. ПАЛІТРА – руд.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.– знята

200 – 13,67; 500 – 31,29; 500 – 33,01

 

                                                       ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

                 Для коней 3-х років рисистих порід                                               Дист.1600м


 

1. ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.12,2(1зб) – 1 місце

2.  СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.12,4 – 2 місце  

3  ГАДАЛКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.12.6 - 3 місце

4.  ЗНАМЕНКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Здравіца) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.22,3

5.  ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.26,6

33 – 33 – 34 – 32,2

 

 

                                            

                                                      ПРИЗ ЕЛАСТИ 

   Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи                            Дист.1800м

                                                             3 група


 

1. ЕЛЬРАДА - гн.коб. 2015 р.н.(Ратібор-Ель Ферроль) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  2.01,60 – 1 місце

2. ДЕЛІС – руд.коб. 2015 р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  2.02,53 – 2 місце

3. ЗОЛОТАЯ ХАРІЗМА - руд.коб.2015р.н. (Хорезм-Золотая Імперія)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  2.03,01 – 3 місце

4. ГІЖИГА – гн.коб.2015р.н. (Гартблей-Гучна) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Логвіненко О.  2.03,04 – 4 місце

5. АЛЛЕГОРІЯ – гн.коб.2015р.н. (Експєкт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  2.03,06

6. ПАНТАЛІЯ – гн.коб. 2015 р.н. (Аланді-Полар Македонія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.04,00

7. ГОГРА – кар.коб. 2015р.н. (Гартблей-Гематологія) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Женчук Ю.  2.04,60

8. РАДІАНТА - руд.коб.2015р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  2.07,57  

9. ДІАМІНА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Даммам) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  2.08,15

10. ДАЙКОНА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Де Марсіта) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гуляєв М.  2.13,91

300 – 20,15; 500 – 31,76; 500 – 33,76; 500 – 35,93

                                         

                                                 ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД 

                        Для коней 4-х років рисистих порід                                               Дист.1600м


 

1.  КРИТИКА – гн.коб.рос.2014 р.н. (Карфаген-Кармен) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.   2.07,4 – 1 місце

2. ГОРНАЯ – гн.коб.рос. 2014р.н. (Регістр-Гулянка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.14,6 – 2 місце

3.  ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.14,7 - 3 місце  

4.  ГАРМОНЬ – гн.коб.рос.2014р.н. (Регістр-Галактика) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.22,0

31– 31,5 – 31,5 – 33,4

 

 

                                                       ПРИЗ ЕЛІТИ 

   Для жеребців, меринів та кобил 4-х років і старше чистокровної верхової породи                            

                                                             2 група                                                      Дист.2400м


 

1. КЛІВЕР – гн.жер.2013р.н. (Торнадо Лайт-Клюква) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  2.50,30 – 1 місце

2. ГРАФІТ – гн.жер.2014р.н.(Гімн-Гайдамачка) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  2.52,09 – 2 місце

3. ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер.Ю.  2.52,69 – 3 місце

4. ТРАКТ – гн.жер.2014р.н.( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Ілієнко М.  3.00,34

5. ШЕХЗАДЕ – руд.жер. 2014р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов Д. - знятий

400 – 28,78; 500 – 38,80; 500 – 34,78; 500 – 34,18; 500 – 33,76

 

                                                       ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

                       Для коней 4-х років рисистих порід                                               Дист.1600м 


 

1. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д.   2.18,5 – 1 місце

2. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.19,0 – 2 місце

3. РЕЗУЛЬТАТ - вор.жер.орл.2014р.н.(Заводчик-Румба) ФХ «Голд-Сад» Красношлик О.  2.19,7(г/ст.)

4. КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.20,0(1зб) – 3 місце

35,5 – 34,5 – 35 – 33,5