08.07.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

Доріжка призова, скакова

                                           КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

                        Для коней 2-х років орловської рисистої породи                          Дист.1600м


 

2.  ДНЄСТР –т- гн.жер.орл. 2016 р.н. (Ніл-Діадема) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.   2.34,4 – 1 місце

3. КУБРИК – св-гн.жер.орл. 2016 р.н. (Уклон-Кантата) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.37,0(1зб) – 2 місце

3. ВЕСНЯНКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Вєщунья) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.47,7(1зб) – 3 місце

4.БУЧАЧ – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Чардаш-Біосфера) ) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.48,0(1зб)

5. НЕЗАБУДКА – чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Ніл-Кряква) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.55,3(1зб)

37 – 40,5 – 38,5 – 38,4                                 

                                              КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

                              Для коней 2-х років рисистих порід                                     Дист.1600м


 

1. ШАРГОРОД – чер-сір.жер.орл. 2016 р.н. (Днепр-Шалунья) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.. 2.37,3(1зб)  – 1 місце

2. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.37,5(1зб) – 2 місце

3. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.39,5 – 3 місце

4.  РУПОР – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Прогрес-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Красношлик О.  2.51,8(1зб) 

41 – 41 – 37 – 38,3                                                        

                                                      ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

                              Для коней 3-х років рисистих порід                          Дист.1600м


 

1. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.13,8  – 1 місце

2. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.13,8(шия) – 2 місце                   

3. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,5 – 3 місце

4.  ЗНАМЕНКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Здравіца) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.   2.15,5(шия) 

5. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.27,7(1зб)

6. СИГМА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Субсидія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С. - знята

34,5 – 33,5 – 34,5 – 31,3       

 

                                        НА ЧЕСТЬ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

                 Для коней 2-х років чистокровної верхової породи                            Дист.1400м

                                                             4 група 


 

                                                         

1. БРЕТАНЬ - гн. коб. 2016 р.н. (Морфєус-Бумазея) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.39,46 – 1 місце

2. ГРАНІТ – руд.жер. 2016 р.н. (Нотрдам-Галатея) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.40,08 – 2 місце

3. ЛІСАЙС - руд.жер.2016 р.н.(Ламінат-Стігмата) Приватний власник Рикова В.Ю. Москаль Д.  1.40,26 – 3 місце

4. БЛАГОВЕСТЬ – т-гн.коб. 2016 р.н. (Гартблей-Бігардія) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Логвіненко О.  1.40,80

5. БАРТОН – руд.жер. 2016 р.н. (Трю Стар-Баргєсса) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Северін О.  1.41,63

6. НУАР – гн.жер. 2016 р.н. (Нотрдам-Номеста) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  1.42,59  

7. КАРМЕН – гн.коб. 2016 р.н. (Морфєус-Кіпріда) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Кравчук А.  1.46,03

400 – 30,60500 – 33,24; 500 – 35,62

                                            

                                                     ПРИЗ ВАЛЬСА

                   Для коней 3-х років орловської рисистої породи                          Дист.1600м

                                             Приз розігрується у 2 гіти


 

1. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.12,8(1)  знята – 1 місце

2.  ПОДОЛ – т-сір.жер.орл. 2015р.н. (Днепр-Папка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.29,0(5)  2.13,7(1) – 2 місце

3. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В.  2.14,0(2)  знятий – 3 місце

4. АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62»»  ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,3(3)  2.18,9(2)

5. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.20,2(4)(1зб)  2.21,3(3)(1зб)

33,5 – 32,5 – 32,5 – 34,3

33,5 – 34 – 33,5 – 31,8                                                                                                            

                                                   ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

                        Для коней 3-х років орловської рисистої породи                            Дист.1600м 


 

1. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.21,8 – 1 місце                                                       

2. БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.23,2(1зб) – 2 місце  

3. ЧАСТКА – св-руд.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая -Чековая) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.26,6 - 3 місце

4.  КОХАНОЧКА – сір.коб.орл. 2015р.н. (Чардаш-Кадриль) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.39,6(2зб)

34,5– 35 – 35,5– 36,8                                                  

                                                       ПРИЗ ОТКЛІКА

                    Для коней 4-х років орловської рисистої породи                            Дист.1600м

                                                Приз розігрується у 2 гіти


 

1. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М.  2.05,9(1зб)  знятий – 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.12,9  знятий – 2 місце

3. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.14,0  знятий – 3 місце

4. КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В.  2.20,8  знятий

30,5 – 32 – 31 – 32,4

                              

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ МАЙСТРА-ТРЕНЕРА, МАЙСТРА-ЖОКЕЯ МІЖНАРОДНОГО КЛАСУ КУБРАК В.І.

Для коней 3-х років чистокровної верхової породи                                      Дист.1600м

                                                             4 група


 

1. ГЛІНТВЕЙН – гн.жер.2015р.н.(Топджер-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  1.50,79 – 1 місце 

2. ШАХРІСТАН – гн.жер. 2015р.н. (Шамус-Сафарі) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов Д.  1.51,86 – 2 місце

3. ПАСАДЕНА – т-гн.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Печать) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Северін О.  1.52,26 – 3 місце

4. ГАЛІСІЯ – гн.коб.2015р.н. (Сторм Біч-Гребьонка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Москаль Д.  1.53,94

100 – 9,11; 500 – 32,16; 500 – 32,58; 500 – 36.94

                         

 ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 4-х років рисистих порід                          Дист.1600м   


 

                     

1. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.10,0 – 1 місце

2. САНГРІЯ - вор.коб.рос.2014р.н.(Гоготун-Сарагоса)Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.11,7 – 2 місце

2. СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.12,9 – 3 місце  

4. ФЛАГМАН  - гн.жер.рос.2014р.н.( Гоготун-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.19,3 

 32 – 32 – 33 – 33