15.07.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

Доріжка призова, скакова

ПРИЗ ЖОКЕЙ-КЛУБУ

Для жеребців,меринів та кобил 4-х років і старше чистокровної верхової породи 

2 група                                   Дист.2400м 


 

1. КЛІВЕР – гн.жер.2013р.н. (Торнадо Лайт-Клюква) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  2.48,54 – 1 місце

2. ГРАФІТ – гн.жер.2014р.н.(Гімн-Гайдамачка) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  2.49,91– 2 місце

3. ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  2.52,24 – 3 місце

4. ЕДМАР – сір.жер.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України»  Гуляєв М..  2.54,32

5. ПАЛІТРА – руд.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Сергієнко А.  2.56,44

6. ШЕРГАРД – гн.жер. 2014р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов Д. - знятий

400 – 29,07 - Едмар; 500 – 35,10 - Графіт; 500 – 35,45 - Графіт; 500 – 33,80 - Клівер; 500 – 35,12 - Клівер

 

ПРИЗ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід                               Дист.2400м


       

1.  ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М.  3.09,1– 1 місце 

2. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  3.10,2  – 2 місце

3.  ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.   3.17,1- 2 місце

4.  СЬОГУН – руд.жер.рос.2014р.н.(Голос-Субсідія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.

3.20,731; 30,5 –  Брифінг;  32,5 – Сьогун; 31; 32; 32,1 - Очаг

     

ВЕЛИКИЙ ПРИЗ ДЛЯ КОБИЛ (OAKS)

Для кобил 3-х років чистокровної верхової породи           Дист.2400м           1 група



 

1. ГІЖИГА – гн.коб.2015р.н. (Гартблей-Гучна) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Женчук Ю.  2.47,43 – 1 місце

2. ЗОЛОТАЯ ХАРІЗМА - руд.коб.2015р.н. (Хорезм-Золотая Імперія)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  2.48,33 – 2 місце

3. АЛЬТАІР – гн.коб. 2015р.н. (Аполон-Аганія) ТОВ «Родіна Трейд» (народж.у Дніпропетровському кінному заводі №65») Северін О.  2.49,75 – 3 місце

4. ЕЛЬРАДА - гн.коб. 2015 р.н.(Ратібор-Ель Ферроль) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  2.49,85 – 4 місце

5. РАДІАНТА - руд.коб.2015р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 2.52,55

6. ГОГРА – кар.коб. 2015р.н. (Гартблей-Гематологія) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Логвіненко О.  2.56,09

7. ПАНТАЛІЯ – гн.коб. 2015 р.н. (Аланді-Полар Македонія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.57,28

8. ДЕЛІС – руд.коб. 2015 р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  2.59,76

9. БЛЬОСТОЧКА – руд.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Блискавка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Тріпачьов Д.   3.03,83  

10. ДАЙКОНА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Де Марсіта) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.   

400 – 29,48 - Панталия; 500 – 32,27 - Альтаир; 500 – 34,97 -  Альтаир; 500 – 35,33 – Золотая Харизма; 500 – 34,88 - Гіжига

                                            

ПРИЗ БУДУЩНОСТІ

Для коней 3-х років рисистих порід                               Дист.1600м 

Приз розігрується у 2 гіти



 

1. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В. 2.11,1(1)  знята – 1 місце

2.  КІЛІКІЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Книга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.13,0(4)(н/х)  2.12,8(1) – 2 місце

3. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.12,9(2)  знятий – 3 місце

4. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.15,6(3)                                         

5. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.12,9(1зб)(г/ст.)  2.16,9(2)(1зб) 

6. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн.коб. 2015р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Шиляєв О.  2.19,0(4)  знята

7. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.34,4(5)  2.21,1(3)(1зб)

32,5 – 32,5 – 32 – 34,1 – Морська Гладь

32 – 31,5– 33 – 36,3 - Кілікія   

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ ЩАДИЛО ЯРОСЛАВА МИКОЛАЙОВИЧА

Для жеребців,меринів та кобил 3-х років чистокровної верхової породи        Дист.2000м

4 група 



 

1. ДЖЕТ СТРІМ – гн.жер.2015 р.н. (Ратібор-Дебіт) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.   2.20,19 – 1 місце                                                               

2. РОММЕЛЬ – сір.жер.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рушана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  2.21,37 – 2 місце                                                                               

3. АМАДІНА - гн.коб.2015р.н. (Лаайєк-Аберрація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  2.24.51 – 3 місце 

4. ДІАМІНА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Даммам) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Тріпачьов Д.  2.25,55  

5. УСПЄХ - гн.жер.2015р.н. (Хорезм-Укала)  Приватний власник Дигало О.В.  Ілієнко М.  2.28,07

500 – 35,34 - Амадіна; 500 – 39,24 - Амадіна; 500 – 34,36 – Амадіна; 500 – 31,25 – Джет Стрім

 

ПРИЗ КРІПИША

 Для коней 4-х років і старше орловської рисистої породи                            Дист.2400м 



                         

1. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М.  3.18,1 – 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  3.20,7- 2 місце

3. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  3.20,9 – 3 місце  

4. КОФЕЇН – т-сір.жер.орл.2013р.н.(Фінал-Кармеліта) Приватний власник Курганов Р.А. Зайцев Ю.  3.28,6

5.  РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В.  3.28,7

6.  КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В.  3.33,4(г/ст.)

32,5 – Дует; 33,5 – Командир Фрегата; 33,5 – 31,5 – 32,5 – 34,6 - Дует

 

ПРИЗ ЗАДОРНОГО 

Для жеребців, меринів та кобил 3-х років чистокровної верхової породи           Дист.2000м                                                                                 

2 група



 

1. ІНДІАН СТАР - руд.жер.2015р.н. (Індіан Джеймсон-Сенгріл)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  2.20,6 – 1 місце

2. ОДІССЕЙ - вор.жер.2015 р.н. (Ратібор-Офелія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Маптюк С.  2.21,15 - 2 місце

3. АЛЛЕГОРІЯ – гн.коб.2015р.н. (Експєкт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  2.21,31 – 3 місце

4. ЕЛВІС - гн.жер.2015р.н. (Тахока Принц-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  2.21,81 – 4 місце

5. ГЛІНТВЕЙН – гн.жер.2015р.н.(Топджер-Гормона) Приватний власник Береговий П.М.  Женчук Ю.  2.22,25

6. ГЛАДЬ – руд.коб. 2015р.н. (Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Тріпачьов Д.  2.32,24

7. ДАЛАМІТКА – руд.коб.2015р.н. (Лаайєк-Димка Дона) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.   2.32,77 

8. МАРЛАМ – руд.жер. 2015 р.н. (Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. - знятий

500 – 36,10 - Даламітка; 500 – 35,74 - Даламітка; 500 – 33,89 - Даламітка; 500 – 34,87 – Індіан Стар

             

ПРИЗ ЕДІТ                     

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи                            Дист.1400м

2 група



 

1. ТІЛЬГА - гн.коб.2016 р.н. (Гермес-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  1.36,86 – 1 місце

2. АВАНСЦЕНА - руд. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Аганья) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.36,99  – 2 місце

3. КАЙМА -  руд. коб. 2016 р.н. (Торнадо Лайт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.37,85 – 3 місце 

4. ГАБРІЕЛЛА - гн.коб. 2016 р.н. (Лютий-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  1.38,21

5. ГЕРАЛЬДИКА – гн.коб. 2016р.н. (Главарь-Денжер) Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А.  1.38,63  

6. АРАБЕЛЛА – гн. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Абаша) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України»  Москаль Д.  1.39,14  

7. ДАЙМА – сір.коб. 2016 р.н. (Маджестик Альфабет- Дінаміка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.42,19

400 – 28,15 - Авансцена500 – 32,64 - Авансцена; 500 – 36,07 - Тільга

 

НА ЧЕСТЬ ПАМʼЯТІ ГОТЛІБА ІГОРЯ ЄВГЕНОВИЧА

Для жеребців 2-х років чистокровної верхової породи        Дист.1500м

4 група  



 

1. РІШЕЛЬЄ – т-гн. жер. 2016 р.н. (Лютий-Робертіна) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  1.45,72  – 1 місце

2. ЛА МАНШ - руд.жер.2016 р.н.(Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.   1.46,02 – 2 місце

3. МАРКІЗ – гн.жер.2016р.н.(Ратібор-Мрія) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Клочинський А.  1.47,00 – 3 місце

4. ДІКАРЬ - гн.жер.2016 р.н. (Аполон-Дешка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  1.51,92                                                            

4. ГРОТЕСК – руд.жер. 2016 р.н. (Росчерк-Гашетка) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  - знятий 

5. МОЦАРТ - гн.жер.2016 р.н. (Аланді-Мастериця) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  – знятий                                                                              

6. ШАХІД – руд.жер. 2016 р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Тріпачьов Д. - знятий

500 – 34,29 - Маркіз; 500 – 32,95 – Ла Манш; 500 – 38,48 - Рішельє