22.07.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

Доріжка призова, скакова

 

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід                          Дист.1600м


 

1. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.35,4 – 1 місце

2. НАПРУГА - гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.   2.36,6 – 2 місце

3. ХОДКИЙ – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.48,2(1зб) – 3 місце

41,5 – 35,5 – 35 – 35,2  - Креолка

                                                                          

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід                          Дист.1600м 


 

1. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.33,4 – 1 місце

2. РУПОР – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Прогрес-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Красношлик О.  2.37,3 – 2 місце

3. ЖАЙВОРОНОК – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.38,5(1зб) – 3 місце                        

4.  НЕЗАБУДКА –  чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Ніл-Кряква) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.46,0(1зб) 

5. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Романько В.  2.50,9

36,5 – 38 – 40 – 38,9 - Реформа 

 

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи                            Дист.1600м


 

1. ЛАБІРИНТ – вор.жер.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Ланка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.38,2 – 1 місце

2. БРАВАДА -  чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Баришня) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.41,0(3зб)(г/ст.)

3. КУПАЛЬНИЦЯ – вор.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.44,6 – 2 місце

4. БАШИЛОВКА – сір.коб.орл.2016 р.н. (Шквал-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.46,2 – 3 місце

5. УТРЄННЯЯ – св.-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон- Українська Красавіца) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  3.00,0

6. ПОДАЧА – вор.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Пташка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  3.01,4(2зб)

40 – Лабіринт; 41 –  Бравада; 40 – 37,2 - Лабіринт      

                          

ГРУПОВА СКАЧКА

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи                            Дист.1400м

4 група


 

1. БАГІРА – сір.коб. 2016 р.н. (Аполон-Бьорді Мьюзік) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Жибер Ю.   1.39,17 – 1 місце

2. ШЕР АМІ – сір.коб.2016 р.н. (Річі Рей-Шарлі Данте) Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А.   1.40,31 – 2 місце

3. ГРЄМУЧАЯ - гн. коб. 2016 р.н. (Морфєус-Гайдамачка) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.   1.41,43 – 3 місце 

4. БРАУНІ -  гн.коб. 2016 р.н. (Узурпатор-Бріджина) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Гуляєв М.  1.46,49

5. ДИСТАНЦІЯ - руд. коб. 2016 р.н. (Торнадо Лайт-Делегація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О. - знята

6. ПОНТА ГРОСА – т-гн.коб. 2016 р.н. (Гартблей-Печать) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Болдарь С. - знята

7. ВЕРГІЛІЯ – гн.коб. 2016 р.н. (Гермес-Вероніка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Гуляєв М. - знята

400 – 31,37 - Грємучая; 500 – 31,61 - Багіра; 500 – 32,68- Багіра

                                                                                     

 ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для кобил 3-х років рисистих порід                                     Дист.1600м   


 

1. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.15,9 – 1 місце

2. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.16,2 – 2 місце  

3. ХОРЕОГРАФІЯ – гн. коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Хуторянка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.21,5(н/х)

4. ПАУЗА - гн.коб.орл. 2015р.н. (Уклон-Парча) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.   2.25,4 - 3 місце

5. ФАБУЛА – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Фігура) Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.25,9                                                      

6. ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  - вибула  

33– 35 – Хореографія; 35,5 – Конференція; 32,4 - Пісенька