29.07.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

Доріжка призова

ПРИЗ ПАМ’ЯТІ М.Д. СТАСЕНКА

Для коней 4-х років рисистих порід                                    Дист.2400м



 

1. ГОРНЯК – гн. жер. рос. 2014 р.н. (Регістр - Грона) т.в.2. Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.   3.19,7 – 1 місце

2. ОКРУГА – вор. коб. рос. 2014 р.н. (Голос - Опала) т.в.3. Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  3.20,0 – 2 місце

3. СЬОГУН – руд. жер. рос. 2014 р.н. (Голос - Субсідія) т.в.4. Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  3.22,9 – 3 місце  

4. КАРЕЛО-ФІНКА – гн. коб. орл. 2014 р.н. (Факел – Капела) т.в.5. Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.   3.30,6 (1зб.)

5. САНГРІЯ – вор. коб. рос. 2014 р.н. (Гоготун - Сарагоса) т.в.3. Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С.  вибула

6. ФЛАГМАН  – гн. жер. рос. 2014 р.н. (Гоготун - Фігура) т.в.3. Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  знятий 

 ГОРНЯК – 34 – 32 – 34 – 33 – 34 – 32,7     

                           

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи                          Дист.1600м 



 

1. ДНЄСТР – т.-гн. жер. орл. 2016 р.н. (Ніл - Діадема) т.в.2. Філія «Дібрівський кінний завод №62» «ДП «Конярство України» Орлова В.  2.32,3 – 1 місце

2. ОФІЦІАНТКА – гн. коб. орл. 2016 р.н. (Факел - Оперетка) т.в.5. Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.32,8 (2зб.) – 2 місце

3. ШАРГОРОД – чер.-сір. жер. орл. 2016 р.н. (Днепр - Шалунья) т.в.2. Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.33,4 (2зб.) – 3 місце

4. БУЧАЧ – гн. жер. орл. 2016 р.н. (Чардаш - Біосфера) т.в.1. Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.46,8 (1зб.) 

ДНЄСТР – 37 – 38 – 39 – 38,3

                                                       

ПРИЗ ОДЕСЬКОГО ІПОДРОМУ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід                          Дист.1600м



 

1.  ОЧАГ – вор. жер. рос. 2013 р.н. (Гоготун - Опала) т.в.4. Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.06,7 (1зб.) – 1 місце  

2.  ГІГАНТ – вор. жер. рос. 2013 р.н. (Гоготун  - Гіпотеза) т.в.3. Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевіч С.   2.07,0 – 2 місце

3. ОПРОС – руд. жер. рос. 2013 р.н. (Прогрес - Опора) т.в.4. Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Савчиц В.   2.07,5 – 3 місце

4.  БРИФІНГ – гн. жер. рос. 2013 р.н. (Графік - Блажь) т.в.6. Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.   знятий 

ОПРОС – 32– 31, ОЧАГ – 33 – 30,7 

 

ПРИЗ РІКИ ДНІПРО

Для кобил 3-х років рисистих порід                          Дист.1600м 



 

                       

1. КІЛІКІЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Карфаген - Книга) т.в.1. Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.13,2 – 1 місце

2. НАПОРИСТАЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок - Хлопушка) т.в.1. Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.16,1 – 2 місце

3. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т.-гн. коб. рос. 2015 р.н. (Монпельє - Горгона) т.в.2. Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.17,2  – 3 місце

4. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок - Блаж) т.в.3. Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Трубецький А.  2.17,8

5. СМУГА – вор. коб. рос. 2015 р.н. (Гоготун - Саксонія) т.в.3. Філія «Лимарівський кінний завод №61»  ДП «Конярство України» Кузьменко О.  2.17,8 (гол.) 

6. ГЛАМУРНА – вор. коб. рос. 2015 р.н. (Монпельє - Грінга) т.в.2. Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.19,7 

КІЛІКІЯ – 30,5 – 31 – 36 – 35,7     

 

ПРИЗ ІППІКА

Для коней 4-х років орловської рисистої породи                            Дист.2400м



 

1. КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер. орл. 2014 р.н. (Фрагмент - Конкурентка) т.в.5. Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В.  3.26,9 – 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА – т.-сір. жер. орл. 2014 р.н. (Фрагмент - Командировка) т.в.5. Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  3.27,0 – 2 місце

3. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН – т.-сір. жер. орл. 2014 р.н. (Рахмат - Есмеральда) т.в.5. Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  3.28,0 (г/ст.)

4. ДУЕТ – гн. жер. орл. 2014 р.н. (Уклон - Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М.  знятий 

КОМАНДИР ФРЕГАТА – 36 – 33 – 35 – 34 – 35, КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – 33,9