05.08.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

Доріжка призова, скакова

ПРИЗ М. КИЄВА

Для жеребців,меринів та кобил 3-х років чистокровної верхової породи 

3 група                                                           Дист.2400м



 

1. ЕЛЬРАДА - гн.коб. 2015 р.н.(Ратібор-Ель Ферроль) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.48,45 – 1 місце

2. УСПЄХ - гн.жер.2015р.н. (Хорезм-Укала)  Приватний власник Дигало О.В.  Ілієнко М.  2.50,07 – 2 місце

3. РАДІАНТА - руд.коб.2015р.н. (Торнадо Лайт-Рітмічная) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. 2.50,19 – 3 місце

4. ЕЛВІС - гн.жер.2015р.н. (Тахока Принц-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  2.51,45 – 4 місце

5. ГОГРА – кар.коб. 2015р.н. (Гартблей-Гематологія) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Женчук Ю.  2.52,30

6. ДЕЛІС – руд.коб. 2015 р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  2.54,32

7. ДІАМІНА - сір.коб.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Даммам) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гуляєв М.  2.55,24

8. ГЛАДЬ – руд.коб. 2015р.н. (Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Павлов В.  2.56,87

9. ПАНТАЛІЯ – гн.коб. 2015 р.н. (Аланді-Полар Македонія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. - знята  

400 – 28,53 - Успєх; 500 – 33,06 - Діаміна; 500 – 35,16 - Успєх; 500 – 35,10 - Успєх; 500 – 36,60 - Ельрада

 

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід                                         Дист.1600м 



 

1.  КУМАНІКА – гн.коб.орл.2016 р.н. (Уклон-Кармен) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.40,5 - 1 місце

2.  РОЗКРАСКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапотр-Радость) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.43,1(1зб) – 2 місце      

3. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.52,8 – 3 місце 

4. КАХОВКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Катунь) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.58,5(2зб)

5. РАЗРАБОТКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Ровесниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  3.00,0(1зб)

40,5 – 41 – 39 – 40 - Куманіка

         

 

ВЕЛИКИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРИЗ (DERBY)

Для жеребців та кобил 3-х років чистокровної верхової породи                    Дист.2400м      1 група



 

1. ДЖЕТ СТРІМ – гн.жер.2015 р.н. (Ратібор-Дебіт) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  2.48,27 – 1 місце

2. АЛЛЕГОРІЯ – гн.коб.2015р.н. (Експєкт-Аспірація) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  2.48,57 – 2 місце  

3. ЗОЛОТАЯ ХАРІЗМА - руд.коб.2015р.н. (Хорезм-Золотая Імперія)  Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А. 2.48,67 – 3 місце

4. МАРЛАМ – руд.жер. 2015 р.н. (Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  2.49,29  – 4 місце

5. АЛЬТАІР – гн.коб. 2015р.н. (Аполон-Аганія) ТОВ «Родіна Трейд» (народж.у Дніпропетровському кінному заводі №65») Клочинський А.  2.50,18

6. ОДІССЕЙ - вор.жер.2015 р.н. (Ратібор-Офелія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А.  2.51,2 

7. РОММЕЛЬ – сір.жер.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рушана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.  2.51,45

8. ГЛІНТВЕЙН – гн.жер.2015р.н.(Топджер-Гормона) Приватний власник Береговий П.М.  Женчук Ю.  2.55,32

9. ГІЖИГА – гн.коб.2015р.н. (Гартблей-Гучна) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Павлов В.  2.55,40  

10. ІНДІАН СТАР - руд.жер.2015р.н. (Індіан Джеймсон-Сенгріл)  Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  2.56,88

400 – 29,35 – Золотая Харизма; 500 – 35,56 - Глинтвейн; 500 – 34,49 -  Золотая Харизма; 500 – 34,55 – Альтаир; 500 – 34,32 – Джет Стрим

                                            

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід                               Дист.1600м 



 

1. БРАВАДА -  чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Баришня) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.36,2 – 1 місце 

2. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Гаврилюк О.   2.40,0(н/х)                                                   

3. ПОДАЧА – вор.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Пташка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.41,9(н/х) 

4.  НЕЗАБУДКА –  чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Ніл-Кряква) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.48,2(2зб) – 2 місце                                        

5. УТРЄННЯЯ – св.-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон- Українська Красавіца) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  2.51,2(1зб) – 3 місце

39 – 39,5 – 38 – 39,7 – Бравада

                              

ВЕЛИКИЙ ПРИЗ ПЕРШОЇ КОРОНИ

Для жеребців та кобил 2-х років чистокровної верхової породи        Дист.1600м   1 група



 

1. ГАБРІЕЛЛА - гн.коб. 2016 р.н. (Лютий-Гормона) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  1.49,71 – 1 місце                                                               

2. ТІЛЬГА - гн.коб.2016 р.н. (Гермес-Тізгінал) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  1.50,96 – 2 місце

3. АРАБЕЛЛА – гн. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Абаша) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.51,16 – 3 місце

4. ЛА МАНШ - руд.жер.2016 р.н.(Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.   1.52,12 – 4 місце  

5. РІШЕЛЬЄ – т-гн. жер. 2016 р.н. (Лютий-Робертіна) Приватний власник Береговий П.М. Павлов В.  1.52,80

6. КАЙМА -  руд. коб. 2016 р.н. (Морфєус-Кадєтка) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Северін О.  1.53,04

7. ГЕРАЛЬДИКА – гн.коб. 2016р.н. (Главарь-Денжер) Приватний власник Дигало О.В. Кравчук А.  1.53,20

8. ГРАНІТ – руд.жер. 2016 р.н. (Нотрдам-Галатея) Приватний власник Дигало О.В. Ілієнко М.  1.53,22

9. АВАНСЦЕНА - руд. коб. 2016 р.н. (Експєкт-Аганья) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А. - знята                                                                                

10. ПОНТА ГРОСА – т-гн.коб. 2016 р.н. (Гартблей-Печать) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Болдарь С. – знята

11. ШАХІД – руд.жер. 2016 р.н.(Шамус-Догма) ТОВ «Дельфін» Сергієнко А. - знятий

100 – 8,43 - Габріелла; 500 – 33,04 - Габріелла; 500 – 33,68 – Рішельє; 500 – 34,56 – Габріелла

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                            Дист.1600м 



 

1. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.   2.17,6  – 1 місце                     

2. ЗНАМЕНКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Здравіца) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Хаврук О.  2.17,7 - 2 місце

3. АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62»»  ДП «Конярство України» Оборін М.  2.18,8 – 3 місце

4. ПОДОЛ – т-сір.жер.орл. 2015р.н. (Днепр-Папка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.19,0(г/ст ) 

34,5 – 36,5 – 35 – Знаменка, 31,6 - Горожанін

                                       

ПРИЗ МІНІСТРА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Для жеребців та кобил 4-х років і старше чистокровної верхової породи           Дист.3200м                             1 група



 

1. ЕДМАР – сір.жер.2014р.н.( Маджестік Альфабет-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Северін О.  3.55,89 – 1 місце

2. ГРАФІТ – гн.жер.2014 р.н. (Гімн-Гайдамачка) Приватний власник Береговий П.М. Женчук Ю.  3.56,60 - 2 місце

3.ТРІАДА – гн.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Дужа) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України»  Клочинський А.  3.56,77 – 3 місце

4. ПАЛІТРА – руд.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю.   4.03,08 

5. ТРАКТ – гн.жер.2014р.н.( Тахока Принц-Рагдаль) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гуляєв М. - знятий

200 – 18,05; 500 – 33,88;  500 – 34,54; 500 – 34,66; 500 – 36,27; 500 – 38,18; 500 – 40,31 - Едмар

             

ПРИЗ КРИТЕРІУМ                     

Для жеребців, меринів та кобил 2-х років і старше чистокровної верхової породи

2 група                                                Дист.1000м



                                                                                                        

1. ДАЛАМІТКА – руд.коб.2015р.н. (Лаайєк-Димка Дона) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А.  1.04,98 – 1 місце

2. ШЕРГАРД – гн.жер. 2014р.н.(Шамус-Далайма) ТОВ «Дельфін» Сергиенко А.  1.05,06  – 2 місце

3. БЛЬОСТОЧКА – руд.коб. 2015р.н. (Сторм Біч-Блискавка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Женчук Ю.  1.05,08 – 3 місце 

4. ГАЛІСІЯ – гн.коб.2015р.н. (Сторм Біч-Гребьонка) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Павлов В.  1.06,86 

5. ДАЙКОНА - гн.коб.2015р.н. (Тахока Принц-Де Марсіта) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Жибер Ю. 1.11,51  500 – 33,05; 500 – 31,93 - Даламітка