12.08.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

Доріжка призова, скакова

ПРИЗ ЛУЖАЙКИ

Для кобил 2-х років орловської рисистої породи                            Дист.1600м 


                         

1. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.24,2 – 1 місце

2. БРАВАДА -  чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Баришня) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.  2.31,8(1зб) - 2 місце

3. КУМАНІКА – гн.коб.орл.2016 р.н. (Уклон-Кармен) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.36,5(1зб) – 3 місце  

4. ВЕСНЯНКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Вєщунья) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.37,0

5.  НЕЗАБУДКА –  чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Ніл-Кряква) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.  2.40,4(1зб)

37 – 36 –35– 36,2 – Царєвна

 

ПРИЗ ГОВОРУХИ

Для кобил 2-х років рисистих порід                         Дист.1600м  


                       

1. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.21,4 – 1 місце

2. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Кузьменко Д.  2.23,5(1зб) - 2 місце

3. НАПРУГА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.   2.41,8(1зб) – 3 місце  

4. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Буткевич С.  2.41,9

37 – 34 –35– 35,4 – Креолка

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для жеребців та кобил 2-х років чистокровної верхової породи        Дист.1400м.   4 група  


 

1. ОПІУМ – руд. жер. 2016 р.н. (Морфєус-Оперетта) Філія «Дніпропетровський кінний завод №65» ДП «Конярство України» Клочинський А  1.38,45  – 1 місце

2. УНДІНА – сір. коб. 2016 р.н. (Гермес-Урсула) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Мартюк С.  1.39,86 – 2 місце

3. ГАЙТАНА – гн. коб. 2016 р.н. (Ахелес-Габі Грін) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Гуляєв М.  1.40,00 – 3 місце

4. ДАРНИЦЯ – руд. коб. 2016 р.н. (Ахелес-Даяна Росс) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Жибер Ю.  1.47,71                                                            

5. ЛЕДНІК – т-гн. жер. 2016 р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д.  1.48,32

6. ІММАМ – сір.жер. 2016 р.н.(Маджестік Альфабет-Ішмі) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Клочинський А. – знятий                                                                              

400 – 31,07;  500 – 32,76; 500 – 34,62 - Опіум

 

ПРИЗ РІКИ ДЕСНИ

Для кобил 3-х років орловської рисистої породи                            Дист.1600м


                                                     

1. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.14,5 – 1 місце

2.  КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  2.16,7 – 2 місце

3. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.18,4(1зб) – 3 місце

4. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.21,0(1зб)                                         

5. БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод  №86»  ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.25,2

33 – 33 – 35 – Конференція; 33,5 – Пісенька

     

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Для коней 4-х років і старше рисистих порід                               Дист.2400м 


 

1. ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О.  3.15,4 - 1 місце

2. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод  №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  3.17,4  – 2 місце

3. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  3.17,8  – 3 місце

4.  ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н.  (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Зайцев Ю.  3.19,0 

5. ОПРОС – руд. жер. 2013 р.н. (Прогрес-Опора) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Савчиц К.  3.19,3 

31 - Горняк; 31 – 32,5 – Брифінг; 32 – 33 - 35,9 - Гігант

                                                                                                                     

ДИСТАНЦІЙНИЙ ПРИЗ ІМЕНІ М. ОДЕСИ

Для коней 4-х років орловської рисистої породи                            Дист.2400м


 

1. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О.  3.24,5 – 1 місце                          

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА  - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  3.24,6 - 2 місце

3.  РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В.  3.26,5 – 3 місце

4.  КОРОЛЄВСКИЙ ФАВОРИТ – гн. жер.орл.2014р.н.(Фрагмент-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. - знятий 33 – 34 – 34,5 – 35 – 34 – 34 – Карело-Фінка