02.09.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

Доріжка призова, скакова

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід                                                Дист.1600м


 

1. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Макаров О.  2.32,0 – 1 місце

2. КУБРИК – св-гн.жер.орл. 2016 р.н. (Уклон-Кантата) Філія «Запорізький кінний завод  №86» «ДП «Конярство України» Красношлик М.  2.33,7(1зб) – 2 місце

3. РУСАЛКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон-Романтика) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.49,6(1зб) – 3 місце   

4. БЕНФІКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А.  2.50,9(1зб)                     

38,5 – 38 – 37,5 - Кубрик; 38 – Дельфін

 

ГРУПОВА СКАЧКА

Для жеребців та кобил 2-х років чистокровної верхової породи        Дист.1200м

4 група


 

1. ЗОЛОТОЙ ВЕК – гн.жер.2016 р.н. (Ахелес-Золушка) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Жибер Ю.  1.21,40 – 1 місце

2. ЛАРОШ - гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Летіція) ПП «Кінний завод «Мілленніум»  Сергієнко А.   1.21,60 – 2 місце

3. БЕРІСЛАВА - сір. коб. 2016 р.н.( Ратібор-Буйчас) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С.  1.21,61 – 3 місце

4. СТАЛКЕР - гн.жер.2016 р.н. (Аланді-Сан Сабілла) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Северін О.  1.22,99

5. БЕЛАТРІКС - руд.коб.2016 р.н. (Трю Стар-Белла Соул) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Женчук Ю. - знята

6. ЖОКЕР – гн.жер. 2016 р.н. (Купєц-Жізель) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Лідаві А. - знятий                                                             

200 – 15,45;  500 – 32,13 - Сталкер;  500 – 33,82 – Золотой Век

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід                                                Дист.1600м


 

1. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.22,0 – 1 місце

2. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.22,0(гол) - 2 місце

3. ДНЄСТР – т- гн.жер.орл. 2016 р.н. (Ніл-Діадема) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В.   2.27,3(2зб) – 3 місце   

4. ЖАЙВОРОНОК – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124»  ДП «Конярство України» Романько Д.  2.29,6 

36,5 – 35,5 –36 – Царєвна; 34 – Креолка

                                              

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід                                                Дист.1600м


 

1. РАЗРАБОТКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Ровесниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В.  2.23,5 – 1 місце

2. РУПОР – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Прогрес-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Красношлик О.   2.25,8 – 2 місце 

3. КАХОВКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Катунь) «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О.  2.39,0(1зб) – 3 місце

4. ВЕСНЯНКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Вєщунья) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.  2.43,6                                                

5. ПОДАЧА – вор.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Пташка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М.  2.43,6(гол)(1зб)  

38 – Рупор; 34,5 – 35 – 36 – Разработка

     

ГРУПОВА СКАЧКА

Для жеребців та кобил 2-х років чистокровної верхової породи               Дист.1200м

4 група


 

1. ДІКАРЬ - гн.жер.2016 р.н. (Аполон-Дешка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю.  1.22,25 – 1 місце

2. БАГІРА – сір.коб. 2016 р.н. (Аполон-Бьорді Мьюзік) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Жибер Ю.  1.22,26 - 2 місце 

3. ІММАМ – сір.жер. 2016 р.н.(Маджестік Альфабет-Ішмі) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Сергієнко А.  1.23,82 - 3 місце

4. ГАРМАТА – сір. коб. 2016 р.н. (Маджестік Альфабет-Гуарана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Гуляєв М.  1.27,18

200 – 15,00; 500 – 33,26; 500 – 33,99 - Дікарь

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для кобил 3-х років рисистих порід                                          Дист.1600м


 

1. ГЛАМУРНА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Грінга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»  ДП «Конярство України» Юркевич Ю.   2.17,2 – 1 місце

2. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О.  2.17,4 – 2 місце

3. ПАУЗА - гн.коб.орл. 2015р.н. (Уклон-Парча) Філія «Запорізький кінний завод  №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т.   2.26,2 – 3 місце

4. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Оборін М. - знята

34,5 – 34,5 – 35 – Центрифуга; 33,2 – Гламурна