16.09.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ ЧИСТОКРОВНОЇ ВЕРХОВОЇ ТА РИСИСТИХ ПОРІД КОНЕЙ

Доріжка призова, скакова

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ХХVІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КІННОСПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ

Для коней 2-х років рисистих порід                                                Дист.1600м


 

1. РАЗРАБОТКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Ровесниця) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.17,5 – 1 місце

2. НАПРУГА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.17,5(ніс) – 2 місце

3. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.20,7(3зб) – 3 місце

4. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.28,4(1зб)

5. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. - знята

35,5 – 33– 33,5 – Креолка; 35,5 - Разработка

 

ПРИЗ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи        Дист.1200м


 

1. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.13,3 – 1 місце

2. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.15,2(2зб) - 2 місце

3. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.15,4 – 3 місце

4. ПОЕМА – т-сір.коб.орл. 2015 р.н. (Есмінець-Практика) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Палкін І. 2.16,1 – 4 місце

5. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.16,7

6. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.16,9

7. ПОДОЛ – т-сір.жер.орл. 2015р.н. (Днепр-Папка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В. 2.17,1(1зб)

8. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.19,1(1зб)

34 – Кажан; 32,5 – 33 – 33,8 – Горожанін

 

ПРИЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Для жеребців та кобил 3-х років і старше чистокровної верхової породи                 Дист.2000м

4 група


 

1. ДЖЕТ СТРІМ – гн.жер.2015 р.н. (Ратібор-Дебіт) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Клочинський А. 2.17,49 – 1 місце

2. ОДІССЕЙ - вор.жер.2015 р.н. (Ратібор-Офелія) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. 2.17,99 – 2 місце

3. ПАЛІТРА – руд.коб.2014р.н.(Тахока Принц-Приват Бровка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Павлов В. 2.19,25 – 3 місце

4. МАРЛАМ – руд.жер. 2015 р.н. (Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. 2.19,78 – 4 місце

5. ДЕ ЛЯ ФЕР - кар.жер.2014р.н.(Ламінат-Домінантная) Приватний власник Рикова В.Ю. Кучеренко Р. 2.19,90

6.ГЛАДЬ – руд.коб. 2015р.н. (Лєксус-Гілберта) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 2.20,83

7. ДЕЛІС – руд.коб. 2015 р.н. (Ламінат-Домінантная) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль О. 2.20,84

8. САН РЕМО - сір.жер.2015 р.н. (Ратібор-Свамі Моммі) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 2.23,44

9. РОММЕЛЬ – сір.жер.2015р.н. (Маджестік Альфабет-Рушана) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Ткаченко О. 2.34,20

10. ЕЛЬРАДА - гн.коб. 2015 р.н.(Ратібор-Ель Ферроль) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Сергієнко А. - знята

11. ЕЛВІС - гн.жер.2015р.н. (Тахока Принц-Ельгія) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Северін О. - знятий

500 – 34,64; 500 – 32,25 - Деліс; 500 – 34,21 - Палітра; 500 – 36,39 – Джет Стрим

                                              

ПРИЗ СЕЛЕКЦІОНЕРІВ УКРАЇНИ

Для коней 2-х років орловської рисистої породи                                        Дист.1600м


 

1. ЦАРЄВНА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Рапс-Церемонія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.19,3 – 1 місце

2. ШАРГОРОД – чер-сір.жер.орл. 2016 р.н. (Днепр-Шалунья) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.24,9 – 2 місце

3. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.31,9(1зб) – 3 місце

4. КУМАНІКА – гн.коб.орл.2016 р.н. (Уклон-Кармен) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.32,5(1зб)

5. БРАВАДА - чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Баришня) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В. 2.34,7(1зб)

6. ЛАБІРИНТ – вор.жер.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Ланка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. - знятий

35– 34– 34 – 36,3 - Царєвна

     

ПРИЗ МІНІСТРА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Для коней 4-х років рисистих порід                    Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


 

1. ОЧАГ – вор.жер. рос. 2013р.н. (Гоготун-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.06,9 знятий– 1 місце

2. БРИФІНГ - гн.жер.рос.2013р.н.(Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.08,2 знятий – 2 місце

3. ОПРОС – руд. жер. 2013 р.н. (Прогрес-Опора) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Савчиц В. 2.08,9 знятий - 3 місце

4. ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.13,9 знятий

5. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.14,4 знятий

6. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.14,9 знята

31 - 30,5 – 30,5 – 34,9 - Очаг

 

ОСІННІЙ ПРИЗ

Для жеребців та кобил 2-х років чистокровної верхової породи                                   Дист.1600м

1 група


 

1. ЛАРОШ - гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Летіція) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Клочинський А. 1.49,79 – 1 місце

2. ЛА МАНШ - руд.жер.2016 р.н.(Ламінат-Марі Авель) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. 1.50,23 – 2 місце

3. БАГІРА – сір.коб. 2016 р.н. (Аполон-Бьорді Мьюзік) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (Вл. ПП.»к/з «Мілленніум») Ткаченко О. 1.50,77 – 3 місце

4. ЗОЛОТОЙ ВЕК – гн.жер.2016 р.н. (Ахелес-Золушка) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. 1.51,15

5. ДІКАРЬ - гн.жер.2016 р.н. (Аполон-Дешка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Женчук Ю. 1.52,98

6. ФАУСТ – гн. жер. 2016 р.н.(Аланді-Фінес Гьорл) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Мартюк С. - знятий

100 – 8,55; 500 – 31,88 – Ла Манш; 500 – 32,24 – Золотой Век; 500 – 37,12 - Ларош

 

ПРИЗ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Для коней 4-х років і старше орловської рисистої породи                        Дист.1600м

Приз розігрується у 2 гіти


 

1. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М. 2.05,7 знятий – 1 місце

2. М

3. КОМАНДИР ФРЕГАТА - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.13,6(1зб) знятий – 3 місце

4. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.13,7 знята

5. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 2.17,6 знятий

30,5 – 31 – 30,5 – 33,7 – Дует

 

ПРИЗ ДП "КОНЯРСТВО УКРАЇНИ"

Для коней 3-х років рисистих порід                Дист.1600м


 

1. ВАРІАНТ ІЗ – т-гн.жер.рос. 2015р.н. (РейГан-Вестфалія) Приватний власник Палкін І.П. Палкін І. 2.08,1 – 1 місце

2. КІЛІКІЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Книга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.12,4(1зб) – 2 місце

3. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.12,5 – 3 місце

4. ГЛАМУРНА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Грінга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.14,2 – 4 місце

5. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.15,0(1зб)

6. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В. 2.17,7

7. ОРЕНБУРГ – руд.жер.рос. 2015р.н. (Удалой-Оценка) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Красношлик М. - вибув

8. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн.коб. 2015р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. - знята

31,5 – 32,5 – 30 – 34,1 – Варіант Із

 

ОСІННІЙ ПРИЗ

Для кобил 2-х років чистокровної верхової породи                                  Дист.1600м

3 група


 

1. БЕРІСЛАВА - сір. коб. 2016 р.н.( Ратібор-Буйчас) ПП «Кінний завод «Мілленніум» Клочинський А. 1.50,18 – 1 місце

2. ПАЛЬМІРА – гн.коб. 2016 р.н. (Аполон-Піаф) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Ткаченко О. 1.52,20 – 2 місце

3. ПОНТА ГРОСА – т-гн.коб. 2016 р.н. (Гартблей-Печать) Філія «Деркульський кінний завод №63» ДП «Конярство України» Женчук Ю. – 3 місце

4. ЛІРА – гн.коб. 2016 р.н. (Ламінат-Регілана) ТОВ «Агрофірма Корнацьких» Москаль Д. 1.52,89

5. ДАЙМА – сір.коб. 2016 р.н. (Маджестик Альфабет- Дінаміка) Філія «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» Павлов В. 1.53.85

100 – 8,47; 500 – 32,64; 500 – 33,18; 500 – 35,89 – Беріслава