30.09.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для кобил 2-х років орловської рисистої породи                                                Дист.1600м


 

1. ПОДАЧА – вор.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Пташка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.33,7 – 1 місце

2. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.33,7(гол) – 2 місце

3. УТРЄННЯЯ – св.-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон- Українська Красавіца) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.41,4(2зб) – 3 місце

4. НЕЗАБУДКА – чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Ніл-Кряква) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.46,2(1зб)

40 – 39 – 37 – Бєлосєжка; 37,7 - Подача

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи        Дист.1600м

4 група


 

1. ОФІЦІАНТКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Факел-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.28,0 – 1 місце

2. ЖАЙВОРОНОК – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько Д. 2.30,5 – 2 місце

3. БРАВАДА - чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Баришня) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В. 2.31,2(1зб) – 3 місце

4. ШАРГОРОД – чер-сір.жер.орл. 2016 р.н. (Днепр-Шалунья) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.34,6(проск)

38 – Офіціантка; 37,5 – 36 – Бравада; 36,5 - Офіціантка

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід                                                Дист.1600м


 

1. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.23,0 – 1 місце

2. ДНЄСТР – т- гн.жер.орл. 2016 р.н. (Ніл-Діадема) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Орлова В. 2.23,4(г/ст.)

3. РОЗКРАСКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапотр-Радость) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.24,0 – 2 місце

4. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.26,0 – 3 місце

35,5 – Днєстр; 36 – 37,5 – 34 – Реформа

                                              

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                                                Дист.1600м


 

1. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.14,2 – 1 місце

2. ГЛАМУРНА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Грінга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Хаврук О. 2.14,4 – 2 місце

3.МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборын М. 2.19,8 – 3 місце

4. АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.21,4

33 – 33,5 – 35 – 32,7 - Боєвая Пєсня

     

ПРИЗ ДІБРІВСЬКОГО КІННОГО ЗАВОДУ

Для коней 4-х років і старше орловської рисистої породи              Дист.3200м


 

1. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 4.40,7 – 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 4.40,9(1зб) - 2 місце

3. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 4.41,8 – 3 місце

4. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М. - знятий

35 – 35 – 36 – 36 – 36 – 35 – 34 – 34,7 – Карело-Фінка