07.10.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ОСІННІЙ ВІДКРИТИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років рисистих порід                                                Дист.2400м


 

1. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 3.22,0 – 1 місце

2. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 3.22,6 – 2 місце

3. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А. 3.22,8 – 3 місце

4. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 3.27,0 – 4 місце

5. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 3.28,5

6. ЦЕНТРИФУГА – кар.коб.орл. 2015р.н. (Фрагмент-Цифра) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 3.30,0(2зб)

7. КІЛІКІЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Книга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Гайченя Т. - вибула

31 – 32 – Морська Гладь; 33,5 – 34 – 36 – Напористая; 35,5 - Смуга

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід                      Дист.1200м


 

1. РЕФОРМА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Рапорт-Рєсніца) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.26,7 – 1 місце

2. КУБРИК – св-гн.жер.орл. 2016 р.н. (Уклон-Кантата) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.27,0 – 2 місце

3. ЖАЙВОРОНОК – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Рапс-Жалєйка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько Д. 2.27,2(2зб) – 3 місце

4. РУПОР – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Прогрес-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.45,6(1зб)

38,5 – 37,5 – 36,5 – Кубрик; 34,2 - Реформа

 

ОСІННІЙ ОРЛОВСЬКИЙ ПРИЗ

Для коней 3-х років орловської рисистої породи                Дист.2400м


 

1. ГОРОЖАНІН - кар.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Геральдика) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 3.23,5 – 1 місце

2. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 3.24,5 – 2 місце

3. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Гайченя Т. 3.24,6 - 3 місце

4. ПОДОЛ – т-сір.жер.орл. 2015р.н. (Днепр-Папка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 3.26,2(1зб) – 4 місце

5. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 3.29,7(1зб)

6. ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 3.41,7

7. АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 3.36,0

35 – 33,5 – Алан; 34,5 – 33 – 34 – 33,5 - Горожанін

                                              

ПРИЗ ПАМʼЯТІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Для коней 4-х років і старше рисистих порід                        Дист.4800м


 

1. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 6.44,0(1зб)(г/ст)

2. ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 6.44,0 – 1 місце

3. БРИФІНГ - гн. жер. рос.2013 р.н. (Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 6.45,2 – 2 місце

4. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 7.00,7 - 3 місце

5. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 7.12,7

32 – 33,5 – 34 – 33,5 – 34,5 – 33,5 – 33 – 32,5 – 34 – 33 – Горняк; 34 – Брифінг; 36,5 - Гігант