21.10.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід                                                Дист.1600м


 

1. КРЕОЛКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Регістр-Капля) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.28,0 – 1 місце

2. РУПОР – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Прогрес-Рулада) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик О. 2.28,8 – 2 місце

3. КУБРИК – св-гн.жер.орл. 2016 р.н. (Уклон-Кантата) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.30,5 – 3 місце

4. ДЕЛЬФІН – гн.жер.орл. 2016р.н. (Фрагмент-Джулія) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.34,0

5. ВЕСНЯНКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Вєщунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.38,9(1зб)

37,5 – Дельфін; 39 – 37 – Кубрик; 34,5 - Креолка

 

ПРИЗ НА ЧЕСТЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

(На честь памʼяті майстра-наїзника Буцка Петра Дмитровича)

Для коней 3-х років рисистих порід                Дист.1600м


 

1. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.10,2 – 1 місце

2. МОРСЬКА ГЛАДЬ – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Горгона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.10,4 – 2 місце

3. КІЛІКІЯ – гн.коб.рос. 2015р.н. (Карфаген-Книга) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.11,7 – 3 місце

4. СМУГА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Гоготун-Саксонія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 2.12,3

5. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.16,3

6. МЕМУАР – гн.жер.рос. 2015р.н. (Монпельє-Мудрость) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.26,0

31,5 – 31,5 - 34 – Кілікія; 33,2 – Боєвая Пєсня

 

ПРИЗ ПОЛЮСА

Для коней 4-х років і старше орловської рисистої породи              Дист.2400м


 

1. ДУЕТ – гн.жер.орл.2014р.н.(Уклон-Дарниця) Приватний власник Красношлик М.С. Красношлик М. 3.19,0(1зб) – 1 місце

2. КОМАНДИР ФРЕГАТА - т-сір.жер.орл. 2014р.н. (Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 3.19,3 - 2 місце

3. КАРЕЛО-ФІНКА - гн.коб. орл.2014р.н.(Факел-Капела) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. Макаров О. 3.22,4 – 3 місце

4. РОСІЙСЬКИЙ ЕСКАДРОН - т-сір.жер.орл.2014р.н.(Рахмат - Есмеральда) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Романько В. 3.28,0

31,5 – 34 – 34 – 33 – Карело-Фінка; 32,5 – Командир Фрегата; 34 – Дует

                                              

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід                                                Дист.1600м


 

1. ГЛАМУРНА – вор.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Грінга) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Хаврук О. 2.13,6 – 1 місце

2. БАЛТИКА – гн.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Біосфера) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.14,6 – 2 місце

3. ХЛОПУША – гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 2.14,9 – 3 місце

4. ПІСЕНЬКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Сокол-Правка) Філія «Дібрівський кінний завод №62»» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.16,7 – 4 місце

5. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.20,0(1зб)

6. ЗНАМЕНКА – т-гн.коб.рос. 2015р.н. (Монпельє-Здравіца) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.20,6(1зб)

7. КАЖАН - гн.жер.орл. 2015р.н. (Жакоп-Конкурентка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк В. 2.26,2(1зб)

33,5 – 33 – 32,5 – 34,6 - Гламурна

     

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід              Дист.1600м


 

1. КАХОВКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Катунь) «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О. 2.32,8 – 1 місце

2. УТРЄННЯЯ – св.-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон- Українська Красавіца) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.34,0 – 2 місце

3. РУСАЛКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон-Романтика) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.41.0 – 3 місце

4. БЕНФІКА – гн.коб.рос. 2016 р.н. (Порядок-Бальная) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.46,0

39 – 37 – 38 – 38,8 – Каховка

 

ПРИЗ ГАЛІФАКСА

Для коней 4-х років і старше рисистих порід              Дист.2400м


 

1. ГОРНЯК – гн.жер.рос.2014р.н. (Регістр-Грона) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 3.15,5 – 1 місце

2. ГІГАНТ - вор.жер.рос. 2013р.н. (Гоготун-Гіпотеза) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко О. 3.15,3(ніс) – 2 місце

3. БРИФІНГ - гн. жер. рос.2013 р.н. (Графік-Блажь) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Тальянський В. 3.17,4 – 3 місце

4. ОКРУГА - вор.коб.рос.2014р.н.(Голос-Опала) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 3.24,3

29,5 – 32 – 33 – 32,5 – 33 – Брифінг; 35,3 – Горняк