04.11.2018 РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОНЕЙ РИСИСТИХ ПОРІД

Доріжка призова

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. ВЕСНЯНКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Вєщунья) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.25,0 – 1 місце

2. ХОДКИЙ – гн.жер.рос. 2016 р.н. (Порядок-Хореографія) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Заставнюк О. 2.25,2 – 2 місце

3. БУЧАЧ – гн.жер.орл. 2016 р.н. (Чардаш-Біосфера) ) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Авдімірець А. 2.26,9(1зб) – 3 місце

4. КУПАЛЬНИЦЯ – вор.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон-Клеопатра) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Романенко О. 2.34,3

5. НЕЗАБУДКА – чер-сір.коб.орл. 2016 р.н. (Ніл-Кряква) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.49,9(2зб)

36,5 – 35,5 – 37 – 36 - Веснянка

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 2-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КУБРИК – св-гн.жер.орл. 2016 р.н. (Уклон-Кантата) Філія «Запорізький кінний завод №86» «ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.21,6 – 1 місце

2. ОФІЦІАНТКА – гн.коб.орл. 2016 р.н. (Факел-Оперетка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Гаврилюк О. 2.26,0(1зб) – 2 місце

3. УТРЄННЯЯ – св.-гн.коб.орл. 2016 р.н. (Уклон- Українська Красавіца) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Зайцев Ю. 2.27,0 – 3 місце

4. БЄЛОСНЄЖКА – сір.коб.орл. 2016 р.н. (Каботажний Груз Алтая-Басня) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Трубецький А. 2.28,2

5. КУМАНІКА – гн.коб.орл.2016 р.н. (Уклон-Кармен) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.30,8(1зб)

6. ПОДАЧА – вор.коб.орл. 2016 р.н. (Днепр-Пташка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.37,3(1зб)

36 – Офіціантка; 35 – 35 – 35,6 - Кубрик

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років рисистих порід     Дист. 1600 м


1. БОЄВАЯ ПЄСНЯ – гн. коб. рос. 2015 р.н. (Порядок-Блаж) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Кузьменко Д. 2.08,0 – 1 місце

2. НАПОРИСТАЯ - гн.коб.рос. 2015р.н. (Порядок-Хлопушка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.08,2 – 2 місце

3. ФІЗУЛІЯ – руд.коб.рос. 2015р.н. (Удалой-Філософія) Філія «Лимарівський кінний завод №61» ДП «Конярство України» Буткевич С. 2.18,0 – 2 місце

4. ГРЕМІ –- гн.коб.рос. 2015р.н. (Регістр-Губка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Хаврук О. - вибула

32,5 – 32 - 32 – 31,5 – Боєвая Пєсня

 

ГРУПОВИЙ ЗАЇЗД

Для коней 3-х років орловської рисистої породи     Дист. 1600 м


1. КОНФЕРЕНЦІЯ - сір.коб.орл. 2015р.н.(Фрагмент-Командировка) Філія «Лозівський кінний завод №124» ДП «Конярство України» Макаров О. 2.14,7– 1 місце

2. ПОДОЛ – т-сір.жер.орл. 2015р.н. (Днепр-Папка) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Оборін М. 2.15,4 – 2 місце

3.ПАРК – гн.жер.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Путьовка) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Красношлик М. 2.15,8(1зб) - 3 місце

4. АЛАН – сір.жер.орл. 2015р.н. (Арарат-Аланія) Філія «Дібрівський кінний завод №62» ДП «Конярство України» Юркевич Ю. 2.17,5

5. БЛЬОСТКА – вор.коб.орл. 2015р.н. (Каботажний Груз Алтая-Бадьора) Філія «Запорізький кінний завод №86» ДП «Конярство України» Гайченя Т. 2.24,0

33 – 34 – 33,5 – 34,2 – Конференція